Eosa Organic Beauty
Рейтинг

Описание:
2016.g.martā mēnesī apmēklēju " EOSA organic beauty" salonu, kas atrodas Stabu ielā 14.

Man bija uzdāvināts kupons uz 40. min. masāžu.

Jauna meitene - "profesionāla meistare"- masēja mani tikai 20 min.

Pēc manas pretenzijas par neizpildītu darbu, salona darbinieki piedāvāja man noģērbties ATKĀRTOTI! un « meistare » vēl 20 minutes mani apkalpos.

Vai tas ir augsta līmeņa un kvalitātes pakalpojums!?

"Eosa Organic Beauty » mājas lapā, sadaļā "Filosofija" rakstīts -"Salonā ikvienam klientam individuālu pieeju un augstas kvalitātes pakalpojumus iedāvā pieredzējuši, profesionāli meistari" un sadaļā =>"Etiķete" : "Mūsu klientu viedoklis mums ir ļoti svarīgs. Nekautrējaties uzdot jautājumus un izteikt savas vēlmes."

Uskatu, kā šajā salonā es neesmu saņēmusi "augstas kvalitātes pakalpojumus", kā arī savu apmaksāto masažu, jo tikai 20 minūtes no 40 man tika veikta masāža, tādēļ nevaru uzskatīt, kā pakalpojums man bija sniegts.

Uskatu, kā klientu viedoklis "Eosa Organic Beauty" vadībai arī nav ļoti svarīgs, jo savu pretenziju es izsacīju salona īpašniecei Kristīnai, kura man ļoti uzmanīgi un pieklājīgi uzklausīja, solīja izskatīt situāciju un pārzvanīt pēc Lieldienām. Tā arī neviens man nav piezvanījis.

Kā zināms: solīto trīs gadus gaida.

Sajūta pēc mana apmeklējuma "EOSA organic beauty" salonā ir ļoti negatīva un vispar neesmu apmierināta ar masāžes kvalitātes pakalpojumu.

Varu teikt, kā nevaru ieteik nevienam šī salonu apmeklēt.

Дата регистрации: Среда, 06 Апрель 2016
Оценить фирму
Качество
Сервис
Цена
Все оценки ( 2 оценки )
  Комментарий вопрос
Имя: Анонимно
Тема:
Тип комментария: позитивный нейтральный негативный
Язык:
Транслит: Включить
рус/лат
Translit
Комментарий:
Введите символыThis image contains a scrambled text, it is using a combination of colors, font size, background, angle in order to disallow computer to automate reading. You will have to reproduce it to post on my homepage
Все комментарии ( 1 Тема, 1 комментарий )
 
Последние комментарии
Тема Автор Ответов Просмотров Последний комментарий
Eosa Organic Beauty Анонимно 1 145 2016.g.martā mēnesī apmēklēju " EOSA organic beauty" salonu, kas atrodas Stabu ielā 14. M...
Анонимно
2016-04-06 11:53:39
Последние оценки
Анонимно
Без комментария
4 из 10
Анонимно
Без комментария
3 из 10