Kaspars Kulakovs
Рейтинг

Описание:
Krāpnieks un kontrabandas tirgotājs.Priviliģētais Kaspars Kulakovs no AS „Pasažieru vilciens”Kāpēc tieši Kaspars Kulakovs ir AS ”Pasažieru vilciens” jurists, kurš gatavoja visus dokumentus konkursam vilcienu sastāvu iepirkumam un arī līgumu ar «Construcciones y Auxiliar de Ferrocarriles, S.A.» (CAF)?! Ļoti vienkārši, savējais cilvēks, kurš nav principiāls, ar kuru vienmēr var sarunāt un kurš nekad neatteiksies no papildus peļņas, pat ja tas, ko viņš dara var kaitēt Latvijas sabiedrībai! Daudziem citiem pretendentiem atteica, jo lai piedalītos vienā no skaļākajām Latvijas avantūrām, tiem nederēs godīgs un principiāls cilvēks.Bet kāpēc Kasparam Kulakovam var uzticēt šo lietu? Par kādiem sasniegumiem viņš ir pelnījis strādāt šajā amatā?Nu laikam jau par to, ka savā dzimtajā pilsētā Tukumā savās garāžās Celtnieku ielā lielos apjomos tirgo kontrabandas degvielu un kontrolē daudzas savas „točkas”, kur tirgo kontrabandas cigaretes un spirtu?! Bizness ir ienesīgs, to pierāda fakts, ka Kaspars papildināja savu autoparku ar kravas busu, kas protams nav pierakstīts uz viņa vārda, līdzīgi ir ar viņa vieglo automašīnu ar kuru ikdienā pārvietojās. Bet vismaz Kaspars vairs netirgo narkotikas jauniešiem, kā to agrāk ir darījis, tomēr cigaretes, alkohols un degviela nav tik bīstamas veselībai.

Varbūt par to, ka negodīgā ceļā savā īpašumā ieguvis dzīvokli Tukumā, Meža ielā 20? Finanšu grūtībās nonākušo īpašnieku, kā sakot, visu juridiski pareizi noformējot ir atstājis uz ielas?! Un cik daudz citu līdzīgu mahināciju ir padarījis to neviens nezin, bet tukumnieki baumo par tādām lietām, ka mati paliek stāvus!!

Vai par to, ka viņam tika atņemtas autovadītāja tiesības, jo vadīja automašīnu alkohola reibumā un pēc tiesas sprieduma dažas nedēļas izgulējās vietējā policijas iecirknī?Vai tiešām AS „Pasažieru vilciens” nevarēja atrast godīgu cilvēku???Nerunāsim par to, ka Kasparu Kulakovu par mahinācijām „laipni” palūdza aiziet no iepriekšējās darba vietas „Baltijas Apdrošināšanas Nama”!

Kulakova kungs norakstīja it kā „ļoti” sistas automašīnas, kuras protams bija diezgan labā stāvoklī, Kaspars tās vienkārši par lētu naudu pirka un vēlāk par dārgāku naudu pārdeva, aizbildinoties ar to, ka apdrošināšanas sabiedrībai nav izdevīgi šo automašīnu atjaunot!

Tikpat laipni Kasparu Kulakovu palūdza aiziet no SIA „Binders” un pats svarīgākais no dienesta Valsts policijā, jo Kaspars visur izdomāja kādas mahinācijas, pin zirnekļa tīklus, īsāk sakot, likumu var traktēt dažādi pēc Kaspara domām, tāpēc jau Kaspars arī absolvēja Latvijas Policijas Akadēmiju, Juridisko fakultāti.Kā interesēs strādā Kaspars Kulakovs? Vienotības, ZRP, bet varbūt citu oligarhu interesēs? Jebkurā gadījumā Kaspara kungam piesolīja prāvu atlīdzību, gadījumā ja viss ies kā pa sviestu! Un izskatās, ka viss būtu gājis pēc plāna, ja tik Tieslietu ministrs pēkšņi nedemisionētu un nesajauktu visas kārtis. Tagad Kasparam nav skaidrs, kuru jāklausa un ko jādara, tāpēc daudzus neapdomīgi apzvana, iztaujā un pasaka par daudz lieka. Tādā veidolā šis stāsts nu ir aizgājis līdz presei!Mēs, savukārt, ļoti vēlamies, lai mūsu intereses aizstāv godīgs Latvijas pilsonis, kuram rūp Latvijas nākotne un kam nav vienalga vai šī visa jezga ar vilcienu iepirkumu apdraud Latvijas sabiedrības intereses vai nē! Parūpēsimies par to, lai Latvija kļūst nedaudz godīgāka!

Дата регистрации: Пятница, 29 Июнь 2012
Оценить фирму
Качество
Сервис
Цена
Все оценки ( 2 оценки )
  Комментарий вопрос
Имя: Анонимно
Тема:
Тип комментария: позитивный нейтральный негативный
Язык:
Транслит: Включить
рус/лат
Translit
Комментарий:
Введите символыThis image contains a scrambled text, it is using a combination of colors, font size, background, angle in order to disallow computer to automate reading. You will have to reproduce it to post on my homepage
Все комментарии ( 1 Тема, 1 комментарий )
 
Последние комментарии
Тема Автор Ответов Просмотров Последний комментарий
Kaspars Kulakovs kontrabandas tirgotājs Анонимно 1 655 Priviliģētais Kaspars Kulakovs no AS „Pasažieru vilciens” Kāpēc tieši Kaspars Kulakovs ir AS ”Pa...
Анонимно
2012-06-29 12:15:54
Последние оценки
Анонимно
Без комментария
1 из 10
Анонимно
Без комментария
1 из 10