Mārtiņš Kreicbergs
Рейтинг

Описание:
Krāpnieks, zaglis, melis, nelietis un spaisus ikdienā lietojušais narkomāns. Nedod Dievs Jums kādreiz šo kropli satikt vai strādāt kopā ar šo izdzimteni. Lai nolādēti vecāki, kuri tādu urodu ir radijuši! Gļēvs melis, mantkarīgs, baumu izplatītājs. Nepārtraukti melo un ticēt nevar nevienam viņa vārdam. Zaglis un krāpnieks pēc dabas, kurš uzskata ka visiem cilvēkiem ir jāzog, jo valsts pārvaldē viņaprāt strādā vien tādi paši zagļi un krāpnieki. Nekad neatdod parādus un nepārtraukti visus uzmet. Bezpajumtnieks, jo ģimene pametot Latviju atteicas no šī kropļa. Īrē dzivokļus nepārtraukti uzmetot īrniekus un pazūd ar viņu mantam. Caurām dienam internetā meklē jaunus sponsorus, ka arī bagātas kundzes uz kuru rēķina var dzīvot. Ka jau īsts narkomāns, pārklāts ar tetuvējumiem ieskaitos seju un ar kāzas bārdiņu. Meles gals ir nogriests/nokosts tāpēc runa ļoti smieklīgi. Vislaik smaida, lai cilvēki zaude modribu un tos var apkrāpt un pamānīt. Parādā vairākus tūkstošus kredītfirmās visu naudu notriecot uzdzīvei. Pedējo reizi manīts Rīgā starp atkritumu kalniem stradājot un izputinot "Banknotes" filiāli Matīsa ielā. Kad noķeršu noteikti dabūs pa muti, bet šis kroplis pārvietojas pa pilsētu skriesus un neatskatoties. Nedod Dievs Jums kādreiz iesaistīties kautkādās darīšanas ar šo cilvēku vai ņemt viņu darbā!!!
Дата регистрации: Вторник, 15 Ноябрь 2016
Оценить фирму
Качество
Сервис
Цена
  Комментарий вопрос
Имя: Анонимно
Тема:
Тип комментария: позитивный нейтральный негативный
Язык:
Транслит: Включить
рус/лат
Translit
Комментарий:
Введите символыThis image contains a scrambled text, it is using a combination of colors, font size, background, angle in order to disallow computer to automate reading. You will have to reproduce it to post on my homepage
Все комментарии ( 2 Темы, 2 комментария )
 
Последние комментарии
Тема Автор Ответов Просмотров Последний комментарий
lai nolādēti vecāki, kas radījuši tādu izdzimteni!!! Анонимно 1 184 Lai tev visi bērni dzimst miruši!!!
Анонимно
2016-11-15 01:01:33
Lai tu esi nolādēts izdzimteni un lai visi tavi bērni mirst jauni Анонимно 1 151 Lai tu esi noladēts un tavi vecāki, kas tādu kropli ir radijuši!!!
Анонимно
2016-11-15 00:55:13