Trader Consultant
Рейтинг

Описание:
Sveiki kungs un kundze

Mēs izgatavojam reklāmas par mūsu pakalpojumiem Mēs pārdot zelta pulveri un zelta stieņa. Mēs esam gatavi sniegt visu nepieciešamo informāciju par jebkuru pirkumu no mūsu uzņēmuma `pārdošanai.

Daudzums 1 ton pieejama .Origine: Mali, Burkinafaso un Gana, tīrība: vismaz 93%, kvalitāte metāla zelta (22 karātu plus). Metāla apstrādes. Ar liešanas izvēli pircējs.

Mēs arī uzņēmēji Lībijas tautību, kas ir eļļā, tie ir miljardieru pateicoties Lībijas naftas. Ņemot karu Lībijā, šie uzņēmēji ir nodevuši savus līdzekļus, lai mūsu valstī. Tas ir vairāk nekā $ 500 miljonus, lai ieguldīt. Ja jums ir labs ienesīgu projektu, mēs esam pieejami pārliecināt mūsu partnerus, lai finansētu savu projektu.

Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas par manu Skype: hubain.gomez vai e-pastu: info.online.groupe@gmail.com
Дата регистрации: Среда, 24 Июнь 2015
Оценить фирму
Качество
Сервис
Цена
Все оценки ( 1 оценка )
  Комментарий вопрос
Имя: Анонимно
Тема:
Тип комментария: позитивный нейтральный негативный
Язык:
Транслит: Включить
рус/лат
Translit
Комментарий:
Введите символыThis image contains a scrambled text, it is using a combination of colors, font size, background, angle in order to disallow computer to automate reading. You will have to reproduce it to post on my homepage
Последние оценки
Анонимно
Без комментария
3 из 10