Upnet
Рейтинг

Описание:
Upnet.lv ir pats dārgākais hostings Latvijā, tehniskais atbalsts - briesmīgs. 100 mb servera vieta pa 5 Ls + PVN. 100 mb liela vieta mājas lapai ir nožēlojami maza. Upnet. lv klientam skalo smadzenes, par to ka hostinga sniedzēju uzņēmumi, kas ir lētāki, nekā viņi ir "sūds". Upnet.lv rokas pa lapas skriptiem un kaut ko labo, paši nesaprot tā nepieciešamību, kā rezultātā lapa nestrādā korekti, izpeld kļūdas. Pēc tam ilgi jāmeklē, ko Upnet.lv ir labojis, jo paši nezin un uz mailiem neatbild.

Tad kad izdomāsiet pārcelt mājas lapu uz citu serveri, jums tas nebūs lemts, jo pieejas informāciju datu bāzei viņi nedos, jo netīšām izrādīsies ka ir aizmirsuši. Sanāks, ka esat Upnet.lv pakļautībā, bez iespējas izvēlēties savai mājas lapai piemērotāko atrašanās vietu - hostingu.

Izvēloties Upnet.lv hostingu, jūs būsiet sūdos līdz ausīm un maksāsiet lielu naudu, jo nebūs kur likties. UZMANIETIES!!!!
Дата регистрации: Среда, 23 Январь 2013
Оценить фирму
Качество
Сервис
Цена
Все оценки ( 3 оценки )
  Комментарий вопрос
Имя: Анонимно
Тема:
Тип комментария: позитивный нейтральный негативный
Язык:
Транслит: Включить
рус/лат
Translit
Комментарий:
Введите символыThis image contains a scrambled text, it is using a combination of colors, font size, background, angle in order to disallow computer to automate reading. You will have to reproduce it to post on my homepage
Все комментарии ( 1 Тема, 1 комментарий )
 
Последние комментарии
Тема Автор Ответов Просмотров Последний комментарий
Upnet.lv hostings Анонимно 1 404 Viņiem neaizlips pie tādām cenām par vienu mēnesi? 100 Mb -> 5 Ls + PVN 500 Mb -> 10 Ls + PV...
Анонимно
2013-01-23 11:05:56
Последние оценки
Анонимно
Maz ticams komentārs. Ar šo uzņēmumu esmu saistīts ilgu laiku un ar mierīgu sirdi maksāju par pakalpojumiem par gadu, jo esmu droš, ka pakalpojumus saņemšu kvalitatīvus un drošus. Sūdzētājs izklausas pēc kāda vaukšķa.
8 из 10
Анонимно
Без комментария
3 из 10
Анонимно
Без комментария
1 из 10